Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Warszawa Politechnika – relacja z balu połowinkowego

Pokaz Barmański Warszawa Politechnika. 21 kwietnia Radek spędzał wieczór na balu połowinkowym Politechniki Warszawskiej. Impreza była najwyższych lotów. Widowiskowa aula robiła niesamowite wrażenie, szczególnie gdy została profesjonalnie oświetlona. Magia wieczoru udzialiła się wszystkim, którzy znaleźli się tego dnia na jednej z najstarszych i najbardziej zjawiskowych warszawskich sal balowych. Pokaz barmański był niespodzianką dla studentów, którzy właśnie znaleźli się na półmetku swojej ścieżki naukowej. Tylko pozazdrościć takich pomysłów.

Pokaz Barmański Warszawa, Radek dał porywające show. Zaskoczył gości przyjęcia zwrotami akcji podczas układu choreograficznego oraz precyzją w wykonywanych trikach barmańskich.

Emocje podczas pokazu barmańskiego sięgały zenitu. Nasz Radek z minuty na minutę prezentował coraz to efektowniejsze ewolucje z użyciem butelek, shakerów, szklanek i pozostałego sprzętu barmańskiego znajdującego się w zasięgu jego rąk. Oklaski jakie otrzymywał pobudzały do zabawy. Świetnie dawać show dla tak cudownej publiczności. Widzowie reagowali na każdy gest naszego barmana.

Pokaz Barmański Warszawa – a po zjawiskowym show, konkursy dla Gości.

Ewolucje z użyciem butelek, szklanek, shakerów przypadły oglądającym do gustu. Okrzyki i oklaski były przez cały czas trwania występu. Doping powodował, że Radek z ogromną przyjemnością prezentował swoje umiejętności. A po porywającym pokazie barmańskim przyszedł czas na konkursy dla publiczności. Chętnych nie brakowało, dzięki czemu zabawa była przednia.  Najpierw dziewczyny próbowały swoich sił w sztuce barmańskiej flair, a później mężczyźni wzięli butelki w swoje ręce.

Emocje konkursowe i pokazowe przypieczętowała degustacja koktajli, na którą zaprosili nasi barmani po aktywnościach na scenie.

Zobacz również relację z innego pokazu barmańskiego w Warszawie, tym razem Michał Kowalewski serwował koktajle w efektowny sposób: Pokazy Barmańskie Warszawa – Wybory Miss Warszawy 2012- klub Loft 44

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>