Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz barmański – Warszawa Paparazzi + nauka przyrządzania drinków [tylko dla Panów]

paparazzi bar warszawaPaparazzi to jeden z najbardziej popularnych warszawskich koktajl-barów. Radek z Flairtender miał okazję uatrakcyjnić imprezę w 20-osobowym, męskim gronie. Była to impreza firmowa.

Na piętrze lokalu został ustawiony mobilny bar, który został zaopatrzony we wszystkie niezbędne produkty, potrzebne do obsługi gości. Powstawały z nich drinki, które zaskakiwały nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim smakiem. Panowie, dzięki Radkowi, mieli okazję doświadczyć nieznanych dotąd doznań smakowych. Powstające koktajle miały ogromne „branie”. Co rusz do mobilnego baru zgłaszali się uczestnicy imprezy, którzy zamawiali inne za każdym razem drinki.

Nie lada gratką okazał się krótki kurs przyrządzania drinków. Panowie wcielili się w rolę barmanów, przyrządzając – niemalże samodzielnie (z niewielką pomocą Radka) -  najbardziej popularne drinki: mojito i caipirinhi. Mężczyźni wykazywali się także niemałą inwencją twórczą, komponując swoje autorskie koktajle.

Za punkt kulminacyjny imprezy w męskim gronie, można uznać pokaz sztuki flair w wykonaniu Radka. W ruch poszły butelki i shakery, które w powietrzu wykonywały ekwilibrystyczne akrobacje. Mężczyźni z niedowierzaniem patrzyli na to, jakie ewolucje można wykonywać, wykorzystując butelki. Pokaz flair nie został zwieńczony ognistą zabawą. Powód był prosty – zbyt niski sufit. Po barmańskim show wymianie uścisków dłoni i słowom uznania nie było końca. A to oznacza, że niesłabnącym powodzeniem mogą cieszyć się pokazy barmańskie. Warszawa jest nam przyjazna;)

Nie będzie przesadą, jeśli powiem, że wszystkim uczestnikom się podobało. Potwierdzeniem tego niech będzie fakt, że aż dwa razy spotkaliśmy się w tym miejscu.

Ogromne podziękowania należą się obsłudze Paparazzi, która chętnie angażowała się do współpracy. To również ona przyczyniła się do udanego wieczoru panów, którzy zdecydowali się na zorganizowanie męskiej imprezy. Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie. Do zobaczenia.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>