Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Warszawa – klub Hybrydy

Pokaz Barmański Warszawa. Klub Hybrydy opanowaliśmy w dniu meczu Polska – Czechy na EURO 2012. Właśnie 16 czerwca w centrum Warszawy daliśmy ogniste widowisko dla zgromadzonych Gości i kibiców.

Pokaz Barmański Warszawa – urodziny portalu internetowego Bottlefriend.

Razem z portalem imprezowym Bottlefriend świętowaliśmy ich urodziny. Opinia, którą otrzymaliśmy po zakończonej współpracy mówi sama za siebie, a zatem:

Chcielibyśmy jako portal imprezowy www.bottlefriend.pl podziękować Panu Radosławowi Podlaskiemu znakomitemu barmanowi, showmenowi za  świetny występ na naszej imprezie w kultowym Warszawskim klubie Hybrydy .

Impreza nasza miała na celu wypicie 200 shotów za wygrana Polski z Czechami, jak wszyscy wiemy tak się nie stało, więc piliśmy troszkę na smutno, ale ok. godz 01:00 w nocy humory wszystkich zgromadzonych gości zmienił nie kto inny jak Radosław Podlaski, jego znakomite i bezbłędne show pełne gorących płomieni i drinków kazało zapomnieć o wszystkich nawet nie meczowych smutkach i na chwilę odlecieć w fantazyjny pokaz sztuki barmańskiej .

Goście byli zaskoczeni, oczywiście na + co było słychać ( piski, okrzyki i śpiew ), szczególnie płci pięknej naturalnie :) Każda cykliczna impreza w Hybrydach jest znakomita, ale wygląda podobnie Radosław sprawił, że jak zawstydzony Smuda pojawiło się na imprezie dużo kolorów i żywa radosna pasja niesamowitego barmana .

Kończąc należy stwierdzić, że tak jak drinki na barze tak i ludzie są różni, ale łączy ich wspólna chęć odnajdywania się w klubowej radości .

Pozdrawiam, Piotr Pyciński, Account Manager Bottlefriend

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>