Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Trójmiasto – Relacja Z Imprezy

Co zyskasz rezerwując Pokaz Barmanski? Trójmiasto dało się ponieść klubowemu klimatowi i Pani Dominika organizując imprezę firmową postanowiła się przekonać o korzyściach tego przedsięwzięcia. Finał mógł być tylko jeden. Świetna impreza wypełniona emocjami i rozrywką na wysokim poziomie. Oryginalny pomysł – nikt z uczestników wcześniej nie miał okazji oglądać Show barmańskiego – był strzałem w dziesiątkę.

Pokaz barmański. Trójmiasto prócz ognistego widowiska poznało proste receptury na mega smaczne drinki

Pokaz barmański był jednym z gwoździ imprezy firmowej w Trójmieście. Kolejną niespodzianką dla uczestników była możliwość poznania przepisów na egzotyczne koktajle, które z łatwością można powtórzyć w domu. Barman prowadzący zapraszał chętne osoby za bar, aby mogły z jego niewielką pomocą stworzyć własny autorski koktajl. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

W ramach rywalizacji zaproponowaliśmy gościom imprezy firmowej w Trójmieście konkurs z nagrodą – czekoladkami w kształcie butelek owiniętych sreberkiem z logo danej marki alkoholu. Pierwsza konkurencja to powtórzenie elementu z pokazu barmańskiego z użyciem plastykowej butelki. Trik wydawał się prosty jednak podczas prób wykonania pojawiły się pierwsze trudności. Po kilku minutach wyłonił się jednak zwycięzca. Następna rywalizacja polegała na odgadnięciu składu drinka zrobionego przez naszego barmana. Przy tej konkurencji było wiele śmiechu i zgadywania. Ostatecznie zawartość Mojito została odkryta.

Pokaz barmański w Trójmieście wywarł duże wrażenie na uczestnikach. Widowisko skupiało w sobie elementy humorystyczne, zadziwiające ewolucje z udziałem sprzętu barmańskiego oraz energiczną muzykę, która “nakręcała” do wspólnej zabawy.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>