Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański – Toruń – Relacja Z Imprezy

Jednym ze sposobów na uatrakcyjnienie imprezy w niebanalny sposób jest Pokaz Barmański. Toruń, będący rozrywkowym miastem fenomenalnie bawił się podczas takiego widowiska. Goście imprezy firmowej w Toruniu byli zachwyceniu ognistym show i późniejszym przebiegiem usługi.

Pokaz Barmański Toruń. Po ognistym show goście próbowali swoich sił za barem.

Porywający pokaz do energicznej muzyki zakończył się efektownym show z użyciem ognia. Barman żonglował płonącymi butelkami oraz zionął ogniem niczym smok wawelski. Zgromadzona publiczność oklaskiwała barmana i dopingowała mu ile sił w gardle. A po pokazie barmańskim był czas na naukę sporządzania drinków i sprawdzian umiejętności zręcznościowych.

Goście po pokazie barmańskim – Toruń, rywalizowali za barem, komu uda się wykonać pokazany przez barmana trik z użyciem plastikowej butelki.

Konkurs był powodem śmiechu i radości. Uczestnicy bardzo chcieli zwyciężyć więc gra była zacięta. Chwila ta była dla fotoreporterów powodem do świetnych ujęć więc goście mieli wspaniałą pamiątkę z przebiegu wtorkowego popołudnia.

Pokaz barmański Toruń – barman po aktywnej interakcji z gośćmi zaprosił do baru na autorskie drinki.

Degustacja koktajli alkoholowych i w wersji Virgin sprawiła, że impreza trwała o 2 godziny dłużej niż początkowo zakładano. Orzeźwiające i owocowe drinki dodały energii do tańca i były przyczynkiem do idealnej atmosfery. Uczestnicy imprezy poza wypróbowaniem koktajli mogli je własnoręcznie przyrządzić co spotkało się z entuzjazmem. Przyjęcie było bardzo udane i każdy wyszedł z niego z nowymi umiejętnościami.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>