Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Tandemowy – Warszawa klub Confashion

7 grudnia dwaj nasi barmani – Radosław i Michał mieli przyjemność swoją pracą uatrakcyjniać firmową imprezę Rosha. Uczestniczyło w niej około 170 osób. Zabawa odbyła się w warszawskim klubie Confashion.

Zadaniem barmanów była prezentacja sztuki flair w tandemowym „wydaniu”. Nie ukrywamy, że na gościach pokaz ten zrobił niesamowite wrażenie. Radek i Michał synchronicznie podrzucali i żonglowali butelkami, wszystkie ruchy wykonując w rytm energicznej muzyki. Z ich twarzy nie schodził uśmiech, a to oznaczać mogło tylko jedno – pokaz tandemowy był dla nich nie tylko pracą, ale przede wszystkim rozrywką, której wykonywanie sprawia mnóstwo przyjemności.

Zauważyli to także wszyscy zebrani goście.  Byli pełni podziwu dla umiejętności i zręczności barmanów, którzy wykonując tak skomplikowane kombinacje z użyciem butelek i shakerów, byli w stanie jednocześnie się uśmiechać. Z tych efektownych podrzutów powstało 6 fantazyjnych i kolorowych drinków, które mogli skosztować zebrani przed barem goście. Jednak na tym pokaz flair się nie skończył. Gdy przygasły  światła, rozpoczęła się ognista część pokazu. Barmani podpalili butelki i zaczęli nimi podrzucać wokół siebie i nad sobą. Na koniec został wzniesiony mały toast, po którym barmani ziali ogniem niczym smoki wawelskie. Przyznajemy, że zrobiło to na wszystkich ogromne wrażenie. Większość z nich takiego spektakularnego widowiska na własne oczy nie widziała.

Po pokazie sztuki barmańskiej wszyscy zgromadzeni goście mieli okazję wcielić się w rolę barmanów. Radek i Michał z anielską cierpliwością uczyli kilku podstawowych trików barmańskich. Śmiałków nie brakowało i w mgnieniu oka na scenie zrobiło się tłoczno. W ten sposób 10-minutowa z założenia lekcja, przekształciła się w trwający 40 minut kurs.

Zawsze bardzo miło wspominamy takie pokazy barmańskie. Warszawa to nasze miasto, które zawsze wita nas z otwartymi ramionami. I tak było tym razem. Serdecznie dziękujemy więc Michałowi Zubelowi, dzięki któremu mogliśmy uczestniczyć w imprezie firmowej dla Rosha. Podziękowania należą się także całej obsłudze Confashion za miłą gościnę i pomoc w przygotowaniach. Liczymy na to, że wkrótce znów się spotkamy.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>