Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Sopot, czyli Radek i Michał nad morzem – relacja

Pokaz Barmański Sopot, czyli występ tandemowy Radka i Michała w pierwszy piątek września na imprezie plenerowej.

Pokaz Barmański Sopot – idealne klimaty, aby wypocząć oraz dobrze się zabawić. Sopot to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc pod względem imprez. Jest bardzo klubowo i atmosfera zawsze gorąca. Na ulicach mnóstwo ludzi, którzy  szukają pozytywnych wrażeń i doceniają to co może im zaproponować to nadmorskie miasto.

Pokaz Barmański Sopot – a jak spisali się nasi barmani?

Radek i Michał podczas piątkowej imprezy w Sopocie wykonali dwa pokazy tandemowe. Mimo, iż trochę wiało tego dnia i panował lekki chłód, wszytko poszło zgodnie z zamysłem. Efekty specjalne były. Na telebimie cały Pokaz Barmański został wyświetlony za plecami naszych barmanów, dzięki temu osoby nawet oddalone od miejsca show mogły dokładnie obejrzeć wyczyny chłopaków. Po ostatnim występie odbyły się dwa konkursy z nagrodami. Jedna z Pań, która zwyciężyła zmagania za barem otrzymała piękny zestaw narzędzi barmańskich. Od razu znalazła zastosowanie madlera do prac domowych.

A po występach, konkursach, czas na drinkowanie. Barmani przyrządzali szereg koktajli dla obecnych Gości. Autorskie drinki spełniły oczekiwania i umiliły czas swoim smakiem.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>