Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Rzeszów – Relacja z Imprezy.

Gorącą atmosferę na przyjęciu gwarantuje pokaz barmański. Rzeszów, a raczej uczestnicy przyjęcia w Rzeszowie, byli podczas całego show trzymani w napięciu. Energiczne gesty do przebojowej muzyki rozbawiały widownię i wprawiały w iście imprezowy nastrój. A to podstawa udanej zabawy – coś o tym wiemy.

Pokaz barmański. Rzeszów wie co dobre.

Rezerwując show barmańskie na imprezę firmową organizatorzy wiedzieli, że czas na niej będzie wypełniony rozrywkowo. Najpierw 10 minut fantastycznej choreografii. W ruch poszły butelki, szklanki, shakery i wszystko inne co było pod ręką – kostki lodu, owoce, słomki i serwetki. Wszytko w górze. Wirowało tak jak życzył sobie tego barman. W rytm muzyki. Przebojowo i ze smakiem. Następnie Radek zaprezentował efektowne rozlania napoi do kilku szklanek na raz, aby stojące najbliżej osoby mogły się jednocześnie napić pysznych, ognistych koktajli.

Po pokazie barmańskim barman zaprosił na degustację autorskich drinków. Oryginalne receptury przypadły do gustu uczestnikom – wypytywali więc o skład, aby powtórzyć te “wynalazki” w domu.

Impreza firmowa w Rzeszowie zakończyła się dużo później niż było przewidziane. W znakomitych nastrojach jej uczestnicy opuścili progi sali, gdzie było organizowane przyjęcie. Czekamy na powtórkę. Za rok w tym samym miejscu, o tej samej porze – będziemy.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>