Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański – relacja z imprezy obok Zamku w Gołuchowie

Na początku września Radosław Podlaski miał przyjemność pracy w pobliżu neorenesansowego Zamku w Gołuchowie. Kiedyś był on rezydencją Leszczyńskich dziś mieści się w nim Muzeum gdzie można przede wszystkim podziwiać cenne przedmioty sztuki europejskiej z różnych epok.

Pokaz Barmański w zamkowej scenerii

Impreza organizowana w pobliżu zamku zgromadziła ponad 400 osób. Organizowana była dla jednej z firm, która chciała uczcić świetną i owocną pracę oraz wprowadzić pracowników w dobry i pozytywny nastrój po wakacjach. Jedną z atrakcji miał być występ Radosława Podlaskiego. Oprócz pokazu barmańskiego do stworzenia przebojowego klimatu zaproszono również wokalistów. W tym znanego szerszej publiczności Roberta Janowskiego. Znakomita organizacja i przyjemne wnętrza namiotu, pod którym odbywał się event sprawiły, że wszystko przebiegało w pozytywnej atmosferze.

Pokaz Barmański, show które na-magnetyzuje Gości ognistą energią.

Pokaz barmański to atrakcja w zupełności odjazdowa. Takie zdanie miał również Pan Marek, który zarezerwował naszą usługę.  Wiedział, że element zaskoczenia jest najważniejszy w każdej imprezie, zatem zaserwował Gościom coś, co okazało się absolutną nowością. Jak wspomniał po przyjęciu, współpraca z Radkiem, który przyjechał do Gołuchowa ułożyła się idealnie. I tak oto ją opisał:

Radek, to naprawdę super gość! Proszę Mu przekazać, że jestem bardzo zadowolony! Nie dość, że jest profesjonalny, niesamowicie dobry w tym co robi, to bardzo skromny i umie znaleźć swoje miejsce podczas całości imprezy.

 

 

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>