Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Radom – Relacja z Imprezy

Widowiskowa atrakcja wypełniona zwrotami akcji to właśnie pokaz barmański. Radom potrzebował rozluźnienia na imprezie integracyjnej organizowanej dla nowych pracowników dnia 10 stycznia. A nic tak nie jednoczy i nie integruje gości jak wspólne oglądanie show, po którym można wymienić się wrażeniami oraz napić się orzeźwiających drinków. Pierwsze lody zostały więc przełamane.

Przebojowy barman wykonujący Pokaz Barmański w Radomiu rozgrzał atmosferę do czerwoności swoim Fire Show.

Elementów zaskoczenia podczas pokazu barmańskiego w Radomiu było dużo. Efektowne rozlania, triki z użyciem akcesoriów barmańskich, zabawne gesty włączone w całość układu choreograficznego. Jednak najwięcej emocji wzbudziła część z użyciem ognia. Barman podrzucał płonące butelki, a na koniec dmuchnął ogniem ku zdziwieniu oglądających – niczym smok wawelski. Rozrywka do kwadratu.

Porywający pokaz barmański to pierwszorzędny sposób na uatrakcyjnienie imprezy firmowej, i nie tylko. W jego skład wchodzą elementy humorystyczne i wręcz cyrkowe popisy barmana – showman’a. A co ponadto? Po pokazie barman zaprasza  na degustację koktajli. Autorskie drinki, skomponowane przez niego rozpieszczają podniebienia. Goście otrzymują najróżniejsze połączenia z alkoholem i owocami oraz klasyki, za którymi często się tęskni siedząc w domu i mając do wyboru na przykład tylko whisky z colą.

Rezerwując wrażenia na swoją imprezę sprawiasz, że nabiera ona tempa i jest zapamiętana przez uczestników. Rozmawiają oni o tym co się działo na przyjęciu jeszcze długo po jego zakończeniu. Utrwalają tym samym pozytywny przekaz jaki chciałeś osiągnąć. Gra warta świeczki. Zdecyduj się na prawdziwe emocje.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>