Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Radom – Relacja Z Imprezy

W marcu Radosław Podlaski gościł na imprezie firmowej w Radomiu dając pokaz barmański. Radom fantastycznie przyjął naszego barmana, a goście dopingowali mu podczas występu ile sił w gardle.

Pokaz barmański Radom. Efektowna atrakcja, która skradła serca uczestników imprezy.

Pokaz barmański inaczej nazywany flair show to widowisko polegające na wprawieniu w ruch wszystkich akcesoriów barmańskich znajdujących się za barem w rytm energicznej muzyki. Buduje ona napięcie i jest dopasowana do aktualnych wyczynów barmana na scenie.

Porywający występ składa się poza tym z efektownych nalań alkoholi do szklanek oraz pokazów z użyciem ognia. Uczestnicy pokazów barmańskich w Radomiu byli zachwyceni zaprezentowanym przez Radka układem choreograficznym. Ta totalna dawka emocji spowodowała, że impreza nabrała tempa.

Pokaz barmański Radom i Autorskie Drinki Radka.

Po emocjach za barem, nasz Radek zaprosił zgromadzonych gości na skosztowanie swoich autorskich koktajli. Znalazły się tam Whisky z marakują czy też wiśniowe Mojito. Nietypowe połączenia nawet nie przyszły by gościom do głowy gdyby nie ten wieczór integracyjny w towarzystwie prywatnego barmana.

Chętni, którzy uwielbiają eksperymentować z drinkami w domu poprosili, aby Radek pozwolił im wejść za bar i zrobić swój koktajl. Oczywiście z ogromną przyjemnością pomógł w skomponowaniu swojego ulubionego drinka.

Zobacz również pomysł na warsztaty barmańskie na imprezie firmowej połączone z pokazem barmańskim – to się działo w Warszawie.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>