Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Poznań – Relacja z Imprezy

Przyznasz rację, że standardowe pomysły na imprezę zieją nudą? Czas na nowy wymiar zabawy, a zapewni go pokaz barmański. Poznań to miejsce, w którym raz za razem dajemy SHOW.  Wytwarzamy magiczny, klubowy klimat, którego efektem jest rozrywka na wysokim poziomie.

Pokaz barmański. Poznańskie klimaty sprzyjają imprezom.

Radek, w kwietniu miał przyjemność uatrakcyjnić event jednej z poznańskich firm. Impreza była organizowana z okazji 10 – lecia istnienia i zaproszeni zostali na nią wszyscy pracownicy oraz kadra zarządzająca. Prócz pokazu barmańskiego nasz Radek serwował przez 5 godzin autorskie, egzotyczne koktajle zarówno alkoholowe jak i bez – wszystkim chętnym. A tych nie brakowało bo okazja do świętowania była pierwszorzędna.

Po wykonaniu swojego fantastycznego SHOW, Radek przeprowadził kilka konkursów z nagrodami dla najbardziej aktywnych gości imprezy. Uczestnicy rywalizowali między innymi w konkurencji na stworzenie najsmaczniejszego drinka czy też na prawidłowe wykonanie trików barmańskich zaprezentowanych przez naszego barmana. Klubowy klimat dopełniony został przez degustację drinów, które przyrządzane były w efektowny, zadziwiający sposób. Od samego patrzenia kręciło się  w głowie. A co dopiero mówiąc po napiciu się tych “procentów”.

Pokaz barmański na imprezie firmowej w Poznaniu sprawił, że goście spędzili czas w fantastycznych nastrojach. Dodatkowo doświadczyli niecodziennego widowiska, które zostanie w ich pamięci na długi czas. A z organizatorami eventu na pewno się jeszcze zobaczymy przy kolejnych projektach. Pozdrawiamy i dziękujemy za możliwość współpracy.

Zobacz również relację z Pokazu barmańskiego we Wrocławiu, gościliśmy na wieczorze panieńskim – sprawdź.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>