Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokazy Barmańskie Opole – Relacja z Imprezy

Receptą na niezwykłą imprezę są pokazy barmańskie. Opole uwielbia się dobrze bawić i zna siłę show, które w naszym wykonaniu jest porywające do świetnej zabawy. Klimat jaki się tworzy podczas takiego widowiska to niezapomniane wrażenia pełne zwrotów akcji.

Pokazy barmańskie. Opole znakomicie bawiło się podczas show w wykonaniu Radosława Podlaskiego

Charyzma i przebojowość naszego barmana Radka sprawiły, że poprowadził fenomenalny e vent. Na początku dał pokaz barmański (Opole), który wprowadził uczestników imprezy w pozytywny nastrój. Shakery, butelki, owoce i wszystko co można było wziąć z baru i wprawić w ruch wirowało wokół barmana. Niesamowite jak zwinnie i szybko potrafił podrzucać tymi akcesoriami. Doping był doprawdy bardzo głośny i tylko podgrzewał atmosferę, aby osiągnąć finał pod koniec występu kiedy było już dosłownie ogniście.

Po porywających występach (pokazy barmańskie Opole to iście światowy sposób na imprezę) barman rozpoczął serwowanie autorskich koktajli. Nie obeszło się bez wyśmienitego drinka, który bezapelacyjnie zachwyca każdego kto spróbuje, a było nim Whisky z dodatkiem marakui i jabłka. Polecamy. Kobiety mimo, iż preferują lżejsze trunki ubóstwiają ten rodzaj połączenia alkoholowo owocowego.

Degustacja koktajli była dla kubków smakowych zaproszonych gości jak balsam dla ciała. Orzeźwiające drinki dawały energię do zabawy, a ich wygląd był pretekstem do zrobienia sobie ciekawych zdjęć. Impreza na której można obejrzeć widowiskowe show to recepta na udaną zabawę. W szczególności gdy chcemy zrobić wrażenie i zaskoczyć przybyłych gości.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>