Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Olsztyn – Relacja z Imprezy

Barman z naszej załogi po raz kolejny wybrał się do krainy tysiąca jezior, aby zaprezentować pokaz barmański. Olsztyn, bo o tym miejscu mówimy przywitał Marcina bardzo gorąco i co najlepsze nie chciał wypuścić. Tak bardzo jego popisy za barem, przypadły uczestnikom wrześniowej imprezy firmowej do gustu.

Pokaz barmański. Olsztyn + impreza firmowa + barman = mega klimatyczny event

Jedna z firm farmaceutycznych postanowiła urozmaicić swoje przyjęcie i zaprosiła barmana. Powodem zarezerwowania właśnie takiej atrakcji było wypełnienie czasu gościom eventu w sposób rozrywkowy i oryginalny. Połączenie pokazu barmańskiego z obsługą, czyli serwowaniem autorskich koktajli było strzałem w dziesiątkę. Organizatorzy pochwalili się nam, że co kwadrans zbierali gratulacje za pomysł i świetne show, którego wszyscy zgromadzeni byli świadkami.

A co takiego mogli zobaczyć pracownicy olsztyńskiej firmy na pokazie barmańskim? Ogniste widowisko wypełnione zwrotami akcji i wyrazistymi gestami barmana skłaniającymi do wspólnej zabawy. “Numer” za “numerem” był powodem okrzyków i braw. Nic dziwnego, że po wykonanym show ustawiła się spora kolejka po te pyszności do naszego barmana Marcina. Zaprosił on na degustację swoich autorskich kompozycji. Uczta dla podniebienia. Zaś pokaz rozrywka dla oczu i uszu, bo całość układu choreograficznego była wykonana do znanej, przebojowej muzyki. Z tego miejsca dziękujemy organizatorom za kolejne zaproszenie na event firmowy. Zapraszamy również do przeczytania artykułu – Pokaz barmański Trójmiasto – Relacja z imprezy.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>