Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Olsztyn – Relacja Z Imprezy

Imprezy firmowe często mają ten sam schemat. Tak na pewno jest bezpiecznie bo metoda jest sprawdzona, ale jeżeli szukasz inspiracji polecamy przyjrzeć się imprezie firmowej, która odbyła się na początku kwietnia w Olsztynie. Było ogniście, energicznie i bardzo kolorowo. Gościom uśmiech nie schodził z twarzy.

Pokaz Barmański Olsztyn, wybierz tę formę atrakcji jeżeli chcesz dać swoim Gościom maksymalnie dużo rozrywki i różnorodności podczas imprezy.

W jednej z restauracji w Olsztynie gościliśmy na imprezie firmowej. Punktem zwrotnym wieczoru miał być występ naszego barmana Radka i późniejsza degustacja przygotowanych przez niego koktajli. To był też moment na krótkie przemówienie Prezesa firmy i wyróżnienia najlepszych pracowników.

Radek zrobił piorunujące wrażenie na wszystkich uczestnikach wieczoru. Goście dopingowali mu do utraty tchu reagując na wykonywane przez niego triki barmańskie. Po zakończonej prezentacji Radek zaprosił kilka osób do siebie i przeprowadził konkursy, które rozbawiły uczestników i wprowadziły w imprezowy nastrój. A po skończonej rywalizacji zaserwował “wypasione” – jak je nazwali goście – Driny. Przez godzinę barman pieścił podniebienia uczestników olsztyńskiej imprezy firmowej.

Goście mieli okazję również wejść za bar i spróbować samodzielnie wykonać drinki. To była przyjemna rozrywka i moment, w którym mogli nauczyć się robić ulubione napoje domowym sposobem. Zdobytą wiedzę wykorzystają na pewno zapraszając na przyjęcia swoich Gości.

PS. Ponieważ na imprezie w Olsztynie bardzo sprawdził się pomysł z przygotowywaniem przez Gości drinków, umówiliśmy się na kolejną wspólną realizację – Warsztaty Barmańskie. Tutaj można poczytać o tym jak wygląda ta forma aktywności: Warsztaty barmańskie na imprezę firmową.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>