Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański – Lublin – Relacja Z Imprezy

Pokaz Barmański Lublin, czyli ogniste przedstawienie Dwóch Przebojowych Barmanów na imprezie organizowanej przez Agencję SHOW TIME.

Pokaz Barmański Lublin – Co dwóch barmanów to nie jeden

Dokładnie 17-go maja mieliśmy okazję współpracować z agencją eventową SHO, która właśnie szykowała imprezę dla Klienta, który chciał czegoś naprawdę niezwykłego i niebanalnego. Najpierw przyszedł pomysł na Solowy Pokaz Barmański, ale gdy pokazaliśmy co potrafi dwóch świetnie zgranych ze sobą partnerów, od razu przeszliśmy na temat Tandemu, czyli pokazu dwóch barmanów. No i stało się. Przed nami był projekt obejmujący synchroniczny pokaz do energicznej i magnetyzującej muzyki.

Pokaz Barmański Lublin. Projekt dla Angencji SHO obejmował Ognisty Pokaz Barmański oraz Obsługę Barmańską w efektownym stylu working flair

Zaproponowaliśmy cztery drinki, które miały umilić wieczór Gościom przyjęcia swoim niebanalnym smakiem. W związku z tym, że pomysł koktajli bardzo się spodobał przedłużyliśmy obsługę barmańską do 4 godzin. W tym czasie każdy mógł spróbować ulubionych smaków, nie tylko ograniczając się do menu, ale przede wszystkim korzystając z pomysłów barmanów. A tych nie brakowało.

Tutaj można obejrzeć film dokumentujący nasz występ na imprezie w Lublinie: Pokaz Barmański Lublin – Tandem.

Po zakończonej współpracy, otrzymaliśmy od Pani Dyrektor Zarządzającej Izabeli Pałdyny następującą opinię:

Agencja SHO Show Time miała przyjemność współpracować z firmą Flairtender w trakcie realizacji uroczystej gali w Lublinie w dn. 17.05.2012 r. Zakres naszej współpracy obejmował przygotowanie oraz organizację pokazu tandemowego połączonego z obsługą barmańską w stylu flair.

Na ręce barmanów firmy Flairtender składamy serdeczne podziękowania za profesjonalizm, elastyczność oraz nietuzinkowe podejście. Zrealizowane zlecenie potwierdziło ogromne doświadczenie zawodowe, jakie posiada firma Flairtender.

Dziękujemy za niezwykle owocną współpracę!

Izabela Pałdyna Dyrektor Zarządzający

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>