Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Łomża – premiera Bonda 007

Pokaz Barmański Łomża, czyli nasza relacja z odwiedzin w kinie Millenium na premierze nowego filmu z tajnym agentem brytyjskich służb specjalnych. Zostaliśmy zaproszeni przez Pana Jacka Chrościńskiego do udziału w imprezie przed bezpośrednim wyświetleniem filmu “Sky fall”, czyli przygód Jamesa Bonda. Radosław Podlaski o 23:00 rozpoczął swój ognisty występ, który pobudził wszystkich po intensywnym czwartkowym dniu pracy.

Pokaz Barmański Łomża – relacja z premiery filmu Sky Fall w kinie Millenium

Gospodarze kina, w tym zarządca kina Pan Jacek Chrościński postarali się, aby każdy kto przyszedł na premierowy seans dostał coś jeszcze prócz samego filmu – dobrą zabawę z nietypowymi atrakcjami. Pokaz Barmański jest to modne i niespotykane widowisko. Zatem nasza obecność była ochoczo przyjęta. Radek otrzymał gorący doping i w sali dało się wyczuć iście szampańską atmosferę.

Publiczność była doborowa i nieźle pobudzona po show z użyciem ognia. Później na scenie pojawiła się tancerka Belly Dance i zaprezentowała efektowny taniec z wachlarzami oraz ze skrzydłami. Byliśmy pod wrażeniem jej umiejętności. Całość imprezy okazała się trafionym pomysłem. W między czasie rozdano wiele nagród i upominków, w tym zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz vouchery na seanse filmowe. Praktycznie każdy kto przyszedł do kina na premierę Bonda otrzymał prezent.

Bardzo dziękujemy Organizatorom Premiery Sky Fall w Łomży, min. Panu Jackowi Chrościńskiemu za zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu. Mamy pewność, że to nie ostatnie nasze spotkanie.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>