Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz barmański Kraków – Sheraton – relacja

Świąteczne party w hotelu Sheraton uświetnił swoim występem Radek. W środę 7 grudnia wybrał się do Krakowa, aby dać show oraz serwować swoje autorskie koktajle.

Impreza była zorganizowana w większości dla Pań, które na co dzień organizują wyjazdy służbowe i konferencje dla swoich firm.

Pokaz barmański to wstęp do idealnej zabawy

Program wieczoru był bardzo bogaty i wypełniał czas zaproszonym gościom. Na początek, aby wprawić towarzystwo w idealny klimat wystąpił Radek ze swoim pokazem barmańskim. Zaprosił wszystkie Panie bliżej baru i rozpoczął show. Oklaski w rytm przebojowej muzyki sprawiły, że nawiązała się interakcja między barmanem a uczestnikami imprezy. Panie, które dopiero zaczynały świąteczne przyjęcie już na wstępie miały znakomite humory. Radek pokazem barmańskim dostarczył im emocji i rozśmieszył swoją gestykulacją podczas występu.

Po pokazie barmańskim nadszedł czas na serwowanie koktajli

Nowości jakie zaproponował Radek przypadły do gustu zarówno Paniom jak i Panom. Whisky + Marakuja, Truskawkowe Mojito  - to te wybierane najczęściej. Każda propozycja naszego barmana była trafiona.

W dalszej części przyjęcia goście mieli za zadanie ozdobić pierniki świąteczne. Kucharze z Sheratonu, mistrzowie w tym fachu udzielili kilku instrukcji i wyobraźnia dalej pokierowała uczestnikami. Nagrodą za najlepiej wykonany piernik świąteczny był pobyt w SPA z wieloma atrakcyjnymi zabiegami.

Przez cały wieczór można było delektować się specjałami hotelowej kuchni. Wykwintne menu zawierało zarówno gorące jak i zimne dania, desery oraz przekąski.

Po wynikach piernikowego konkursu przyszedł czas, aby wysłuchać występu kabaretu krakowskiego. Tematem przewodnim była świąteczna gorączka, która udziela się wszystkim „zakupowiczom”.

Na koniec, odbyło się karaoke. Oczywiście ze świątecznym repertuarem. Dzięki koktajlom Radka wszystkim wystarczyło odwagi aby zaśpiewać na scenie. Potwierdziła to Pani Iwona Duraj, Event manager w Sheratonie dzięki której znaleźliśmy się na tym przyjęciu, za co dziękujemy.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>