Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz barmański – klub Eska w Bełchatowie

18 maja 2011 roku jeden z naszych barmanów – Radek miał okazję i przyjemność zaprezentować się szerszemu gronu. Został zaproszony do wykonania pokazu barmańskiego. Zawędrował do Bełchatowa na zaproszenie tamtejszego klubu Eska.

Świadkami pokazu barmańskiego było mnóstwo gości zgromadzonych tego dnia w bełchatowskim klubie. Wśród nich znalazły się również dziewczyny zaproszone na jeden z wieczorów panieńskich, organizowanych tego dnia.

Flair show w wykonaniu Radka zachwycił wszystkich. Goście klubu byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności naszego barmana. Wirujące w powietrzu butelki, które wykonywały efektowne dla oka ewolucje wprawiły w osłupienie. O tym, że flair show cieszył się ogromnym zainteresowaniem oraz został przyjęty z wielkim zachwytem świadczyć może fakt, iż barman nasz został zaproszony na kolejny pokaz.

Po pokazie sztuki flair w wykonaniu Radka, odbył się krótki konkurs połączony z krotką nauką podrzucania butelkami, w którym każdy uczestnik mógł wykazać się swoimi zdolnościami. Zwycięzca każdej pary otrzymał voucher na kwotę 50 zł do wydania w barze.

Klub Eska istnieje już od dobrych kilkunastu lat, co świadczy o profesjonalizmie, szczególnie jeśli chodzi o prowadzenie lokalu.

Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie oraz miłą gościnę. Mamy nadzieję, że zobaczymy się niedługo.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>