Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Kielce – relacja z Imprezy

Na 60-tych urodzinach Pana Marka kluczową rolę odegrał pokaz barmański. Kielce już się o tym przekonały…

Pokaz Barmański. Kielce doświadczyły nowego oblicza imprezy

Pokaz barmański na imprezie dodaje energii do zabawy. Barman, który wykonuje energiczne ruchy w rytm przebojowej muzyki dobrze wie jak “rozruszać” towarzystwo. Jego zabawne gesty i wesołe miny obecne w choreografii sprawiają, że nawiązuje się interakcja między nim a uczestnikami wydarzenia. Goście klaszczą, zdzierają gardła a wszystko po to, aby rozgrzać atmosferę, która pod koniec show jest rzeczywiście, dosłownie ognista.

Show barmańskie to efektowny sposób zaprezentowania sztuki barmańskiej przyrządzania koktajli. W jego skład wchodzą efektowne rozlania zgrywające się z muzyką, podrzucania butelkami, kubkami barmańskimi i szklankami. W górze wirują też kostki lodu i kawałki owoców. Całość dopełnia znana wszystkim muzyka przy, której widownia świetnie się bawi. Jej słowa nie schodzą gościom z ust po zakończeniu przedstawienia.

Po ognistym pokazie barmańskim zaproponowaliśmy gościom z Kielc godzinną degustację autorskich drinów stworzonych i przygotowanych przez barmanów z naszej załogi. Są to unikalne receptury, których składem z chęcią się z Wami podzielimy.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>