Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Kalisz – Relacja z Imprezy

Widowiskowe atrakcje to takie, które pobudzają zmysły i nie dają o sobie zapomnieć przez długi czas. Taki też jest pokaz barmański. Kalisz i jego okolice często odwiedzają nasi barmani przyjeżdżając, po to aby dodać pikanterii i kolorów imprezom w tym regionie.

Dlaczego pokaz barmański? Kalisz został oczarowany przez naszych barmanów niesamowitą precyzją i przebojowością w sposobie w jakim pracujemy.

Ostatni tydzień spędziliśmy biorąc udział w imprezach ostatkowych. A 16 lutego przybyliśmy do Kalisza, aby uświetnić przyjęcie karnawałowe jednej z firm organizujących zabawę dla swoich współpracowników. Spośród kilku innych pomysłów na wzbogacenie wieczoru nasza oferta okazała się odpowiednia i znaleźliśmy się właśnie wśród pracowników i kontrahentów jednej z firm z branży spożywczej. Nasze show miało nakreślić idealny klimat do zabawy i zainicjować wspólną, świetną imprezę. Dlatego też występ Radka odbył się na początku przyjęcia.

Wspólne oklaski, okrzyki i integracja podczas pokazu barmańskiego w Kaliszu poskutkowały szampańską zabawą do późnych godzin wieczornych, mimo iż przyjęcie rozpoczęło się o godzinie 17:00. Organizatorzy byli pod wrażeniem, a uczestnicy złapali bakcyla i z chęcią wzięli udział w konkursach, do których zaprosił barman po swoim występie. Śmiechom nie było końca przy zabawie z odgadywaniem zawartości drinka Mojito, ale przynajmniej lekcja się przydała i już każdy na pewno z czym robi się ten orzeźwiający, ubóstwiany przez Panie koktajl.

Przeczytaj również o pokazie barmańskim w Poznaniu. Przekonaj się jak wyglądają imprezy z nami.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>