Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański – Kalisz – Relacja Z Imprezy

W połowie marca, na imprezie firmowej w Kaliszu Radek dawał Pokaz Barmański. Kalisz to miasto iście rozrywkowe. Fantastycznie bawili się uczestnicy przyjęcia. Atmosfera była idealna, a jedną z przyczyn było ogniste show, które wprawiło gości w klubowy nastrój oraz serwowane po nim orzeźwiające koktajle, które dodały energii do zabawy.

Pokaz Barmański Kalisz – rozrywkowo wypełniliśmy czas gościom imprezy firmowej.

Pokaz barmański (Kalisz) to ogniste show z pogranicza magii i żonglerki. To nietuzinkowa atrakcja, która składa się z energicznego układu choreograficznego. W skład widowiska wchodzą ewolucje z użyciem szklanek, shakerów i butelek, a momentem kulminacyjnym jest Fire Show.

Goście, po pokazie barmańskim próbowali swoich sił za barem oraz wcielali się w rolę barmana – show mena, próbując powtórzyć na plastikowych butelkach pokazane przez niego numery. Taka animacja sprawiła wiele radości i była powodem śmiechów – to był czas dla fotoreporterów, aby uwiecznić ciekawe momenty z imprezy.

Ogniste Show, konkursy dla tych którzy złapali bakcyla, a na koniec degustacja autorskich koktajli przygotowanych przez naszego specjalistę. Kubki smakowe gości były pod ogromnym wrażeniem. Nawet najbardziej wysublimowane podniebienia przeżywały prawdziwą ucztę. Niekwestionowanym hitem okazał się według opinii gości drink na bazie wiśniówki, mięty i orzeźwiających limonek. Na wizytówkach pisaliśmy skład tego drinka, tak gościom posmakował.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>