Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Ełk – Gala Miss Polonia Mazur Wschodnich

Pokaz Barmański – Ełk, tegoroczna uroczysta Gala Miss Polonia Mazur Wschodnich była uświetniona Ognistym Pokazem Sztuki Barmańskiej w wykonaniu Radosława Podlaskiego. Wszystko działo się w sobotę 26-go maja w Ełku – krainie pięknych jezior.

Pokaz Barmański w Ełku był atrakcją na bankiecie po wyborze najpiękniejszej kobiety z Polski wschodniej.

Pokaz Barmański to widowisko iście elektryzujące. Wrażenia podczas show są niesamowite. Barman podrzuca butelkami i wykonuje numery łamiąc wszelkie konwenanse. Efektowne triki barmańskie cieszą oko i sprawiają, że doping jest bardzo głośny i gorący.

Show na Wyborach Miss – Goście byli zachwyceni.

Na Gali Miss były ogromne emocje. W szczególności dla pięknych kobiet, które konkurowały o tytuł Najpiękniejszej. Po ogłoszeniu wyników Organizator zaprosił na bankiet gdzie miał miejsce Ognisty Pokaz Barmański. Była to atrakcja z najwyższej półki.

Pokaz spełnił oczekiwania Gości, pobudził do szampańskiej zabawy i wprowadził w świetny klimat. Założenie zostało spełnione.

Degustacja Koktajli – A po Pokazie Barmańskim w Ełku, każdy mógł spróbować egzotycznych drinków.

Radosław Podlaski po pokazie zaproponował kilkanaście niebanalnych połączeń alkoholowo – owocowych. Palce lizać. Nie wierzcie na słowo – sprawdźcie.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>