Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Częstochowa – Relacja Z Imprezy

Chcąc zorganizować z sukcesem event firmowy zapewnij niecodzienne widowisko. Pokaz Barmański Częstochowa – atrakcja zarezerwowana przez organizatorów imprezy okazała się strzałem w dziesiątkę.

Pokaz Barmański Częstochowa – klubowy klimat i nieziemsko pyszne koktajle

Pokaz Barmański w Częstochowie, wykonywany przez Radosława Podlaskiego był punktem kulminacyjnym wieczoru zorganizowanego, aby uczcić wyniki osiągnięte przez pracowników firmy komputerowej. Zabawa podczas występu była przednia. Goście reagowali na poszczególne elementy układu Radka i równo dopingowali podczas całego pokazu. Na koniec była niespodzianka, czyli Fire Show. Nasz barman rzucał płonącymi butelkami i zionął ogniem jak smok wawelski. To dopiero widowisko.

Po zakończonym pokazie barmańskim (Częstochowa była zachwycona naszymi wyczynami, a goście gratulowali organizatorom pomysłu) Radek przeorganizował układ baru i po 5 minutach zaprosił uczestników spotkania do kosztowania autorskich koktajli. Każdy z gości próbował drinków z zaciekawieniem i podziwem dla niespotykanych kombinacji. Wszystkie pomysły były własnymi rozwiązaniami naszego barmana, który w mieszaniu się specjalizuje. Goście zauroczeni serwowanymi koktajlami poprosili, aby Radek ich czegoś nauczył. Chętni więc wchodzili za bar i mogli samodzielnie stworzyć drinka. Instruowani przez profesjonalistę stworzyli własne mini-arcydzieła.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>