Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz barmański – Chorzów

Flairtender miało zaszczyt gościć na imprezie firmowej zorganizowanej w Hotelu Arsenal Palace dla Infora. Nasi barmani pojechali do Chorzowa, aby uatrakcyjnić swoim pokazem czas i przyjęcie pracowników na co dzień działających w branży IT.

Impreza firmowa była zorganizowana z wielkim rozmachem. 160 – ciu zaproszonych gości w przeważającej części stanowili mężczyźni. Dlatego też, aby zrównoważyć tę przewagę testosteronu zostało zaproszonych 25 hostess. Przyjęcie zaczęło się od pokazu sztucznych ogni i pobudzenia kubków smakowych orzeźwiającym drinkiem Kir Royal. Po tak wystrzałowym wstępie przyszedł czas na danie główne, czyli dosłownie na smakowanie przekąsek przygotowanych przez właściciela Hotelu Palace, gdzie odbywała się impreza. Podczas całego wieczoru goście mogli również delektować się pysznym jedzeniem podawanym w formie szwedzkiego stołu. Zaś słodkim przerywnikiem była fontanna czekolady.

Pokaz barmański oraz pokaz tańca brazylijskiego

Czas relaksu został przerwany zapowiedzią pokazu barmańskiego.  I tutaj pałeczkę przejęli nasi barmani z Flairtender, Radek i Marcin. Pokaz barmański z energetyzował oglądających. Barmani wykonujący synchroniczne ruchy podrzucali butelkami, shakerami i innymi akcesoriami barmańskimi zaskakując swoją zręcznością. Podnieśli również poziom adrenaliny podpalając butelki i żonglując nimi z niesamowitą lekkością – znakomicie się przy tym bawiąc, co udzieliło się również oglądającym pokaz. Świetna muzyka do której było wykonywane show i interakcje z barmanami stały się znakomitym aperitifem do dalszej zabawy na parkiecie. Następnym punktem programu był pokaz tańca brazylijskiego. Gwiazda, którą podziwiali goście przyjechała specjalnie z Anglii. Pomysłowe było miejsce, w którym wykonawczyni tańca brazylijskiego dawała swój pokaz – otóż był to ogromny kieliszek ustawiony na środku sali, cały ze szkła.


Atrakcje na imprezę firmową – ciąg dalszy

Wielbiciele szybkich samochodów i ostrej jazy mogli po ścigać się z kolegami z pracy na bolidach formuły I. Tak, cztery bolidy były do dyspozycji uczestników imprezy firmowej w Chorzowie. Co prawda była to gra zręcznościowa, ale dostarczyła emocji i była elementem ostrej rywalizacji. Warto również wspomnieć o wystroju jaki stworzyły mobilne bary specjalnie sprowadzone na tę imprezę. Otóż w sali głównej ustawiono lodowy bar. Tutaj mroźną atmosferę ocieplano wysoko procentowymi alkoholami. Kolejny bar, z pikowanej skóry, stał w przejściu hotelowym. Kusił on gości nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim efektownymi koktajlami serwowanymi przez barmanów z Flairtender.

Impreza zakończyła się o godzinie 3 nad ranem. Pracownicy Infora, byli w 100 % usatysfakcjonowani z przebiegu zorganizowanego dla nich przyjęcia. A my z kolei polecamy pokaz barmański, w szczególności w tandemie. Po raz kolejny utwierdzamy się w tym, że to gwarancja niesamowitych emocji i znakomity start do imprezy na “pełnych obrotach”.

Sprawdź więcej informacji o – pokazie barmańskim.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>