Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz Barmański Białystok – Relacja z Imprezy

18 lutego nasza załoga uatrakcyjniła imprezę karnawałową w stolicy Podlasia. Radek dał pokaz barmański. Białystok na długo zapamięta co się działo tego zimowego wieczoru.

Autorskie Driny + Pokaz Barmański. Białystok odczuł siłę naszej atrakcji.

Scenariusz imprezy karnawałowej w Białymstoku okazał się dla uczestników pozytywnym zaskoczeniem. Nikt ze zgromadzonych gości nie spodziewał się atrakcji, a co dopiero mówiąc o pokazach sztuki barmańskiej czy też smakowaniu klasycznych i autorskich koktajli. Organizatorzy sprawili zatem nie lada niespodziankę dla swoich gości.

Pokaz Barmański Białystok – napięcie sięgnęło zenitu

Tuż przed godziną 22:00 Radek, zapowiedziany uprzednio przed DJ-a, wyszedł na parkiet gdzie był ustawiony bar. Odpowiedzialny za oprawę muzyczną DJ poprosił zgromadzonych uczestników imprezy, aby zajęli miejsca wokół stanowiska barmana. Goście żywo zareagowali na to co się zaczęło dziać. Lekkie poruszenie połączone z podekscytowaniem. A Radek z uśmiechem na twarzy zapraszał wszystkich jak najbliżej siebie, aby goście nie tylko podziwiali jego wyczyny, ale również reagowali na gesty i słowa, które wypowiada podczas występu.

Po kilku minutach wszystko się zaczęło. Elektryzująca muzyka popłynęła z głośników. Ręce same składały się do oklasków po pierwszym “numerze” wykonanym przez naszego barmana, a później było już tylko efektowniej. Radek budował napięcie przez cały występ. W górze unosiły się wszystkie akcesoria barmańskie łącznie z lodem i owocami. Natomiast butelki i shakery pokonywały grawitację na oczach zgromadzonej publiczności, która to potrafiła docenić każdy trik naszego barmana gorącymi brawami.

Zbudowane napięcie na pokazie barmańskim w Białymstoku Radek podsycił ogniem. Podpalając swoje butelki i żonglując nimi w rytm muzyki. A na koniec zionął ogniem jak smok, który stoi na Wawelu. “Imponujące”, usłyszeliśmy na koniec od organizatorów, którym z tego miejsca dziękujemy za wspólny projekt i czekamy na dalsze.

Zobacz relację z pokazu barmańskiego w Międzyrzecu Podlaskim.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>