Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz barmański – Warszawa, klub Lemongrass + nauka podstaw flair

Flairtender miało przyjemność uczestniczyć – w roli atrakcji – na imprezie firmowej, w której wzięło udział 50 osób. Odbyła się ona w warszawskim klubie Lemongrass. Punktem kulminacyjnym był pokaz flair, czyli niesamowite barmańskie show w wykonaniu Radka.  Pokaz wzbudził niemałe emocje. Wirujące w powietrzu butelki i latające shakery wykonywały zadziwiające akrobacje, tworząc jednocześnie smakowite drinki. Pokaz sztuki barmańskiej został zwieńczony fireshow, czyli ognistą zabawą. Radek ział ogniem niczym smok wawelski, wywołując zachwyt uczestników imprezy. Najbardziej dało się słyszeć kobiece „ochy” i „achy”, którym nie było końca.

W ramach atrakcji dla pracowników, zorganizowany został również krótki kurs podstaw przygotowywania fantazyjnych koktajli. Chętnych nie brakowało. Nie wiedzieć czemu, ale największą aktywnością wykazywały się panie;)  Co rusz za barem pojawiały się nowe osoby żądne wiedzy. Ci bardziej odważni chcieli poznać tajniki zabawy z ogniem. Jednak, ze względów bezpieczeństwa – w trosce o pracowników – nauka podstaw fireshow nie była możliwa. W nagrodę za aktywne uczestnictwo w pokazie, osoby zgromadzone na imprezie firmowej w klubie Lemongrass, otrzymały ponowną dawkę niezapomnianych przeżyć. Radek po raz kolejny zaprezentował swoje umiejętności barmańskie, wykonując fireshow.

Wszyscy uczestnicy imprezy firmowej doskonale się bawili i chwalili pokaz barmański. Warszawa, a dokładniej klub Lemongrass jest więc dowodem na to, że imprezy firmowe, których główną atrakcją jest flair show, to doskonały pomysł na integrację pracowników.

Na pomysł zaproszenia Flairtender wpadła agencja eventowa – Fabryka Eventów. Za współpracę bardzo dziękujemy i … mamy nadzieję, że do zobaczenia.

Po więcej zdjęć z tego wydarzenia zapraszamy do naszej galerii.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>