Flairtender

Dopisz się do newslettera

Pokaz barmański – Łódź

pokaz barmański ŁódźW Łodzi mieliśmy przyjemność uczestniczyć w weselu, w roli głównej atrakcji. Na uroczystość zostali oddelegowani: Michał Kowalewski i Eryk Ciesłowski. Mogło by się wydawać, że obsługa barmańska obejmująca 200 gości to nie lada wyzwanie. Jednak obyło się bez przykrych niespodzianek. Panowie podołali zadaniu w 100%.

Kolejce do baru, zlokalizowanego na sali weselnej, nie było końca. To po części wina barmanów;) Serwowali takie koktajle, że każdy gość miał ochotę na następne i następne.  Zręczne ręce Michała i Eryka dawały jednak radę. Fantazyjne i przepełnione kolorami drinki powstawały w mgnieniu oka.

Punktem kulminacyjnym wesela nie były fajerwerki czy występy karaoke. „Gwoździem” przyjęcia był pokaz barmański w wykonaniu Michała. Zaprezentował on zgromadzonym gościom spektakularne barmański sztuczki. Wirujące w powietrzu butelki, latające shakery, kostki lodu – dziś tak powstają koktajle. Po minach gości można było poznać zadowolenie, a jednocześnie zdumienie z tak umiejętnie  wykonanego flair show.

Nasi barmani towarzyszyli Parze Młodej i jej gościom do końca zabawy. Wszystkim uczestnikom tego niezwykłego wesela należą się w tym miejscu gorące podziękowania. Serdecznie dziękujemy więc gospodarzom za miłe przyjęcie i troskę. Nasi barmani traktowani byli bowiem nie tylko jako „atrakcja” czy „obsługa”, ale przede wszystkim jako goście. Nieraz byli „zmuszani” do posilenia się i oderwania od pracy, mimo że przy barze ciągnęła się spora kolejka. Takie wesela na długo pozostają w naszej pamięci.

Był to dla nas i dla gości niezapomniane wesele i pokaz barmański. Łódź – z tego, co wiemy – jest przychylnie nastawiona na występy naszego teamu. Mamy więc nadzieję, że lada dzień się spotkamy.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>