Flairtender

Dopisz się do newslettera

Podsumowanie – Styczeń 2014

W styczniu jest tylko 31 dni. Nam udało się wykonać 24 imprezy w tym czasie. Dumni z siebie oraz zrealizowanego celu podnoszenia sprzedaży (chyba każda firma taki sobie stawia z Nowym Rokiem) – dzielimy się tymi pozytywnymi informacjami ze światem.

Ruszyliśmy z kopyta. Za nami, aż się kurzy..

W Nowy Rok weszliśmy z impetem, 7 imprez Sylwestrowych to rekordowy wynik do tej pory w naszej działalności. Po tym pozytywnym początku postanowiliśmy pójść za ciosem i pokonywać kolejne rekordy. Mimo, iż styczeń ma tylko 31 dni, nam udało się zrealizować w tym czasie 24 imprezy.

Wśród tych nich były bankiety firmowe, studniówki oraz noworoczne spotkania różnych grup społecznych. Oczywiście nadal trwa karnawał. To również pozytywnie odbija się na naszej firmie. W tym właśnie czasie najwięcej osób rezerwuje Show barmańskie oraz Przebojowych barmanów przyrządzających znakomite drinki.

barman z flairtender udziela wywiadu

Świetnym doświadczeniem okazał się również udział w Balu Karnawałowym organizowanym przez Szkołę Tańca RYTM. Była to impreza otwarta więc ściągneliśmy na nią swoich potencjalnych klientów. Następnego dnia po imprezie, zamiast leczyć kaca dzwonili do naszego specjalisty od eventów, abyśmy przytrzymali termin, bo nie wyobrażają sobie przyjęcia bez naszego udziału – hura! :)

Takie tam, w TV.

Nasza działalność oraz ilość poznawanych nowych osób przekłada się na miłe wydarzenia w życiu naszej firmy. Tak się złożyło, że jedna ze stacji telewizyjnych robiła materiał o barmanach. Z racji, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie barmaństwa poproszono nas o komentarz. To był udany miesiąc :)

 

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>