Flairtender

Dopisz się do newslettera

Imprezy Firmowe – Barman Sprawdzi Się Znakomicie!

impreza firmowa flairtenderImprezy firmowe często bawią najbardziej samych organizatorów, a dla pracowników są po prostu jednym z obowiązków zawodowych. A przecież tak niewiele trzeba, by było zupełnie inaczej! Wystarczy odrobina kreatywności i ciekawy pomysł, który przyciągnie i zintegruje gości. W tej roli rewelacyjnie sprawdzi się zespół Barmanów z  Flairtender, który zorganizuje wspaniałe widowisko i efektownie zagospodaruje czas uczestnikom.

Na imprezach firmowych alkohol zawsze pełni funkcję integrującą. Jednak zamiast integrować pracowników przy butelkach wódki stojących w bufecie, lepiej zaproponować im coś naprawdę efektownego: kompleksową obsługę barmańską, rewelacyjne koktajle, a do tego imponujący pokaz, czyli flair show.

Na czym polega Flair Show?

Flair show to pokaz przygotowywania drinków w bardzo widowiskowy sposób. W rytm muzyki barmani wykonują swego rodzaju taniec z butelkami, podrzucając je w powietrze, by efektownie wirowały, a alkohol się z nich nie wylewał. Prezentują też żonglerkę kilkoma butelkami, a także efekty specjalne w rodzaju płonącego alkoholu wlewanego do kieliszków. Efektem pokazu są zawsze koktajle, które serwowane są gościom.

pomysl na trzydzieste urodzinyDlaczego Drink Bar to świetny pomysł na imprezy firmowe?

Barmani to zawsze prawdziwa atrakcja dla gości. Przede wszystkim każdy lubi dobrze przygotowane koktajle. Poza tym rzadko kiedy w klubie można zaobserwować barmanów, którzy pracowaliby w tak spektakularny sposób. Dzięki naszym barmanom mobilny bar staje się na imprezie firmowej punktem centralnym, w którym gromadzą się wszyscy goście. Tak wygląda naturalna, niewymuszona integracja!

Drink Bar to wspaniała atrakcja na każdego typu imprezę. Domówka, impreza firmowa, urodziny? Barmani spiszą się na medal. Kliknij TUTAJ i zobacz zdjęcia i opis naszej usługi.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>