Flairtender

Dopisz się do newslettera

Impreza integracyjna w Hotelu Trylogia – Lukas Bank

Hotel trylogia zielonkaNasz barman Radek wziął udział w imprezie integracyjnej dla pracowników jednego z oddziałów Lukas Banku. Za organizację odpowiedzialna była firma PR Catering, która do współpracy zaprosiła właśnie nas. Impreza odbyła się 17 czerwca 2011 roku na sali myśliwskiej w Hotelu Trylogia, w Zielonce na Mazowszu.

Zadaniem Radka była obsługa baru w stylu flair na około 40 osób. Na początek goście smakowali w znanym i lubianym drinku mojito. Potem, osoby uczestniczące w imprezie, poznając się na zdolnościach Radka, zaufali jego umiejętnościom i chętnie sięgali po kreacje stworzone przez niego.  Apetyczne drinki nie tylko wyglądały, ale i smakowały wyśmienicie, o czym mogła świadczyć długa kolejka po następne i następne koktajle.

Podczas integracyjnej imprezy w Hotelu Trylogia hitem wśród męskiej części uczestników największym powodzeniem cieszył się drink stworzony na bazie syropu z marakuji (swoją drogą – jeśli chcecie poznać jego wyśmienity smak – zapraszamy do rezerwacji terminu). Dopełnieniem smakowitych nie tylko pod względem wyglądu koktajli było smaczne jedzenie, które polecamy wszystkim odwiedzającym Hotel Trylogia w Zielonce.

Goście integrowali się do godziny 4:30, a czas ten – poza nami oczywiście – umilił godzinny występ jednego z krakowskich kabaretów.

Serdecznie dziękujemy za współpracę PR Catering oraz za gościnę – obsłudze Hotelu Trylogia.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>