Flairtender

Dopisz się do newslettera

drinki bezalkoholowe na dniach otwartych Developera – Ostoi Wilanów

usługi barmańskie dla developeraOstoja Wilanów to warszawski, nowoczesny kompleks mieszkalny realizowany przez Fadesa Polnord – jednego z najbardziej doświadczonych developerów na polskim rynku. W dniach 28-29 maja nasi barmami zostali zaproszeni do stworzenia promocyjnych bezalkoholowych drinków dla gości, którzy wzięli udział w Dniach Otwartych Ostoi Wilanów. Miało to zachęcić do zakupu mieszkań oferowanych przez Fadesa Polnord i umilić rozmowę na temat wyboru konkretnego lokalu mieszkalnego – jednym słowem jeszcze bardziej przekonać do zakupu. Ponieważ cała akcja promocyjna była obecna w mediach, chętnych na uczestniczenie w Dniach Otwartych nie brakowało.

W sumie przygotowaliśmy ok. 300 kolorowych koktajli, które przykuwały uwagę i cieszyły sięBack mobilny bar do usług barmańskich zainteresowaniem nie tylko z powodu zachęcającego wyglądu, ale również z powodu wyjątkowego smaku.

Wiemy, że nasi barmani, dzięki profesjonalnie przygotowanym koktajlom orzeźwiającym przyczynili się do sukcesu Dni Otwartych i Ostoja Wilanów już wkrótce zostanie wypełniona nowymi mieszkańcami.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>