Flairtender

Dopisz się do newslettera

Barman na imprezę – urodziny gdynianki

Pewnego czerwcowego wieczoru nasz barman – Radek trafił do Gdyni, gdzie został zaproszony do uświetnienia imprezy Alicji, która kończyła 40 lat. Okrągła rocznica urodzin została należycie uczczona, co udało się zarówno dzięki zdolnościom Radka, jak i doborowemu towarzystwu, które solenizantka zaprosiła do swojego mieszkania.

Impreza odbywała się w kameralnym gronie, a ponieważ nie wszystkie Panie się znały Radek dostał dodatkowe zadanie, z którego wywiązał się w 100% –  Zintegrować gości za pomocą kolorowych i pysznych koktajli tak aby wszyscy poczuli się dobrze w swoim towarzystwie. Wszak 40. urodziny obchodzi się tylko raz w życiu!

W celu rozluźnienia atmosfery Radek przygotował również smakowe szoty. Co rusz wznoszone były kolejne toasty za zdrowie solenizantki Alicji.

Dzięki drinkom dziewczyny bardzo szybko znalazły wspólne tematy – bardzo często uwaga była kierowana na Radku i jego możliwościach, choć do pokazu było jeszcze daleko. Gdy wreszcie przyszedł moment na punkt kulminacyjny imprezy, rozpoczął się pokaz umiejętności barmańskich w wykonaniu Radka. By uwiecznić ten moment, panie nagrywały flair show na telefony komórkowe i robiły zdjęcia, by mieć pamiątkę z takiego niezwykłego wydarzenia. Osobiste pokazy barmańskie nie zdarzają się przecież codziennie!

Po zakończeniu pokazu, Radek, jako gwiazda wieczoru (zaraz obok solenizantki), pozował do zdjęć. Po krótkiej, ale intensywnej sesji zdjęciowej, dziewczyny postanowiły spróbować swoich sił jako barmanki – uczyły się więc podrzucania butelek oraz innych podstawowych ruchów barmańskich.

W rewelacyjnym nastroju dziewczyny wyruszyły na podbój Trójmiasta. Wsiadły do długiego Hammera i udały się do jednego z sopockich klubów.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>