Flairtender

Dopisz się do newslettera

BARMAN NA IMPREZĘ URODZINOWĄ – relacja z 18tki

Barman na urodziny-osiemnastka

Barman na urodziny

Barman na imprezę urodzinową to bezwzględnie świetny pomysł. Przekonali się o tym, na własnej skórze, goście Kuby Głuchowskiego, który zaprosił nas, abyśmy uatrakcyjnili jego przyjęcie. Do Drink Baru zdecydował się wykupić platynowy pakiet alkoholi co pozwoliło poznać zgromadzonym na przyjęciu gościom rozmaite smaki i połączenia alkoholowe.

Zdecydowanie Barman Radek i jego sposób serwowani drinków zrobił furorę na przyjęciu. Ustawiały się kolejki po drinki przez cały czas trwania imprezy urodzinowej. Również rodzice korzystali z możliwości popijania egzotycznych koktajli. Mamy zgromadzonej młodzieży wybierały uwielbiane przez wszystkie Panie na całym świecie Mojito, natomiast Panowie pozostali przy bardziej tradycyjnej formie picia, choć również wymagającej starannego przygotowania i decydowali się na Wściekłe psy.

Barman na urodziny to znakomita okazja, aby odkryć nowy styl picia alkoholu

Przyrządzanie drinków to jeden z elementów naszej pracy na urodzinach u Kuby. Kolejną niespodzianką była możliwość nauki tworzenia koktajli. Z niewielką pomocą barmana każda chętna osoba mogła wejść za bar i stworzyć swojego autorskiego drina.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>