Flairtender

Dopisz się do newslettera

Barman na imprezę – 30-te urodziny

11 listopada 2011, to była magiczna data. Tego dnia 30-te urodziny obchodziła Sława. Aby uatrakcyjnić przyjęcie solenizantka zaprosiła barmana, który miał za zadanie nie tylko przygotowywać koktajle, ale również przeprowadzić szkolenie dla zaproszonych gości.

Barman na imprezę – szkolenie barmańskie

Do przytulnego mieszkania Pani Sławy zeszli się przyjaciele i znajomi. W świetnej atmosferze popijali mini drinki przygotowane przez Radka, o różnorodnych smakach i wznosili toasty za zdrowie i szczęście organizatorki. W trakcie przegryzali przekąski i przymierzali się powoli do wejścia za bar. Radek zrobił miejsce chętnym osobom i rozpoczął krótki instruktarz ze sposobu mieszania koktajli. Spotkało się to z wielkim entuzjazmem i sprawiło wiele radości wszystkim uczestnikom imprezy. Nasz barman każdemu podpowiadał co i kiedy dodać a drinki wychodziły jeden po drugim, pyszne i pięknie wyglądające.

Wszystkim, którzy pragnął na swojej imprezie spróbować czegoś nowego polecamy barmana, który zdradzi tajniki mieszania alkoholi. Jest to niezwykły sposób na zintegrowanie gości i wprowadzenie elementu przyjemnej rywalizacji np. o miano najlepszego koktajlu. “Zawodnicy” występują również w roli jury i wzajemnie oceniają efekty swojej pracy. Na takim przyjęciu nigdy nie jest nudno i panuje szampański nastrój. A oto opinia Pani Sławy na temat pracy Radka oraz listopadowego wieczoru:

“To był idealny traf z zaproszeniem Pana Radosława na urodzinową imprezę. Umówiliśmy się na wieczór nauki robienia drinków, i wyszła fajna niespodzianka dla gości. Kilka godzin minęło jak chwila. Bilans: wspaniała atmosfera, pyszne napoje, pożyteczne umiejętności na przyszłość. A najlepsze ze wszystkiego – żadnych wykańczających przygotowań z naszej strony. Polecamy!!”

Zobacz również “Barman na imprezę – urodziny gdynianki“, gdzie oprócz koktajli i nauki “mieszania” miało miejsce widowiskowe show barmańskie.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>