Flairtender

Dopisz się do newslettera

Barman na imprezę – 18-te urodziny

„18 lat to nie grzech”, dlatego też koniecznie trzeba należycie uczcić wejście w dorosłość. Osiemnastka powinna być na długo zapamiętana, dlatego musi być w odpowiedni sposób uatrakcyjniona. Pomyślał o tym Krzysztof, który zaprosił do współpracy naszych barmanów. Do lokalu Rancho w Stanisławowie I (niedaleko mazowieckich Marek) oddelegowany został Bartek. A wszystko działo się 21 maja 2011 roku.

Gości przybyło co nie miara i wszyscy nie omieszkali skosztować pysznych drinków (także bezalkoholowych), którymi częstował barman imprezie urodzinowej. Do baru ciągnął się spory ogonek, co świadczyć mogło wyłącznie o tym, iż młodzieży przypadły do gustu koktajle i drinki wyczarowane przez Bartka. Nie da się ukryć, że napoje zachęcały nie tylko swoim wyglądem, ale również smakiem. Dzięki temu barman nie miał chwili wytchnienia, a to znak, że jego praca i umiejętności zostały docenione.

“Barman na urodzinach to zupełnie nowe doznania smakowe”

Młodzież chętnie próbowała nowych smaków i połączeń, chcąc w ten sposób nakierować swoje kubki smakowe na zupełnie nowe doznania. Nieczęsto bowiem ma się okazję do tego, by skosztować nieznanych dotąd drinków. W większości klubów i barów najczęściej oferowane są popularne połączenia, ponieważ klienci zwykle nie lubią eksperymentować i wracają do znanych smaków. Z młodzieżą, która bawiła się na hucznej osiemnastce w Rancho było zupełnie inaczej. Ale wiadomo – młodość rządzi się innymi prawami, a osoby, które dopiero startują w dorosłość nie stronią od nowości i dążą do tego, by poznać nieznane.

Chcesz mieć wystrzałowe urodziny i z mocnym akcentem wejść w pełnoletniość? Zależy ci na tym, by twoja osiemnastka na długo została zapamiętana przez znajomych? Nic prostszego – wystarczy skontaktować się z nami, a my już wszystkiego dopilnujemy.

Pamiętajcie, że 18. lat ma się tylko raz w życiu. Warto więc wykorzystać tę okazję do świętowania w taki sposób, by urodzinowa impreza została zapamiętana na całe życie.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>