Flairtender

Dopisz się do newslettera

Barman do wynajęcia – 40-te urodziny

Dzień przed świętem niepodległości 40-te urodziny obchodził Pan Andrzej. Nasz barman przyczynił się do niespodzianki dla solenizanta, którą przygotowała mu jego żona. Było dużo śmiechu bo nie wszystko poszło zgodnie z planem. Ale o tym za chwilę.

Barman do wynajęcia – przyjęcie niespodzianka

Około godziny 19 -tej, wszystkie 18 osób zaproszonych do świętowania z Panem Andrzejem jego okrągłej rocznicy siedziało już w mieszkaniu gospodarza i czekało pod jego nieobecność na dalszy rozwój wydarzeń. Już wtedy barman, który przybył na miejsce odpowiednio wcześniej, przygotował dla wszystkich smakowite koktajle, aby wprawić gości w idealny nastrój. Były gorące dyskusje o polskiej piłce nożnej oraz wspomnienia z przeszłości. Dobry klimat został przerwany nagłym odgłosem otwierających sie drzwi wejściowych. Do mieszkania, niespodziewanie wszedł Pan Andrzej z żoną. Okazało się, że to oni zrobili niespodziankę zaproszonym gościom. Wówczas wszyscy wybuchnęli śmiechem. Było zaskoczenie, ale dla przyjaciół ponieważ żona Pana Andrzeja zapomniała w emocjach zadzwonić,  aby czekający w mieszkaniu przyjaciele zgasili światło i na wejście krzyknęli “niespodzianka”.

Barman do wynajęcia – drinki, szoty i jeszcze więcej

Barman Radek, tego wieczoru miał pełne ręce pracy. Jego najwierniejszym klientem był 10 – letni mężczyzna, który popijał bezalkoholowe koktajle i z uwagą obserwował zwinne ruchy podczas komponowania drinków.  Pozostali goście  rozkoszowali się mini drinkami o różnorodnych smakach oraz koktajlami na bazie mocniejszych alkoholi. Dodatkową atrakcją na przyjęciu u Pana Andrzeja było pyszne jedzenie z zamówionego uprzednio cateringu.

Zatem 40 lat minęło jak jeden dzień.

Przeczytaj również artykuł o szkoleniach barmańskich gdzie barman na imprezie u Pani Sławy szkolił gości z mieszania koktajli.

Foto: Yellow Studio
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Smultron

Flairtender - profesjonalne usługi i pokazy barmańskie
> script>